Купуючи будь-які товари, українці не замислюються про те, що разом з ними купують і упаковку, яка одразу після споживання стає звичайним сміттям та відправляється до сміттєвого баку і її подальша доля та влив на екологію покупцю невідома.
Кожен сучасний житель України в рік продукує близько 350 кг побутових відходів.
В цю цифру входить пластик, скло, метал, папір, поліетилен і звичайно ж харчові відходи.
За підрахунками, в Україні щороку утворюється близько 14 млн тон сміття. Причому, це число не зменшується, а лише збільшується кожного року. Лише 7% відходів від згаданого числа відсортовуються і спалюються на сміттєспалювальному заводі. А решта 93% потрапляє на сміттєзвалища, які на сьогодні займають 5% території країни, тобто — цілу область!

Сьогодні весь цивілізований світ давно використовує сміття і відходи життєдіяльності
людини на благо своїх країн. Це дає можливість не лише зберегти природні ресурси, але і замінити традиційні види палива і енергії-дешевшими, і при цьому не завдати шкоди природі.
Україна хоч і поступово, але все ж долучається до їх числа. В нашій країні дедалі частіше стали з’являтися підприємства, які збирають, сортують і переробляють відходи.

Ми являємося одним з таких підприємств , яке ставить собі за мету зробити чистішу нашу країну, популяризувати роздільний збір сміття та максимізувати повторне використання або повернення в обіг сміття та відходів виробництва. Ми це робимо заради майбутнього нашої країни, заради здоров’я наших дітей та їх нащадків.

Чим ми займаємося ?

Компанія ПЕТ PROFI пропонує більш сучасний і екологічно чистий підхід до забезпечення чистоти – збір, сортування та вторинна переробка всіх видів нехарчових відходів.
Діяльність компанії ПЕТ PROFI направлена на збереження та охорону довкілля.
Ми спеціалізуємся на зборі, сортуванні та підготовці вторинної сировини до подальшої переробки. Для цього здійснюємо на постійній основі прийом та закуплю у населення, підприємств та організацій наступної вторинної сировини за напрямками:

- Макулатура 
- ПЕТ пляшка 
- Плівка  (поліетилен високого тиску(ПВТ/LDPE) 1,2 сорт та кольорова
- Пластмаса (PP, HDPE)

Всі перераховані вище напрями дозволяють зменшити частку побутових відходів, що потрапляють на сміттєзвалища, підтримання чистоти в місті та збереження природних ресурсів. Повторна переробка побутових відходів дозволяє значно знизити надходження сміття на переповнені полігони з їх захоронення, зменшує видобуток і використання природних надр, сприяє енергоефективності. В кінцевому випадку всі отримують вигоду від переробки сміття-у вигляді живих грошей та збереження екології.

Чому це ефективно?

Сьогодні звичною є картина, коли на березі мальовничої річки чи лісовій галявині лежить
побутове сміття. Ми звикли до цього, але це страшно, оскільки приміром пластикові пляшки або поліетиленові пакети розкладаються в землі століттями, виділяючи при цьому шкідливі хімічні речовини в ґрунт та воду, отруюючи їх тим самим.
Саме тому наше підприємство здійснює безперебійні закупівлі вторинної сировини з побутових відходів та виробництв підприємств і відправляє їх на повторну переробку.
Громадяни нашої країни звикли до того, що єдиним шляхом утилізації сміття є його вивезення на полігони за місто.
Він там просто складується і лежить, гниє і отруює довкілля. Ці полігони до сьогоднішнього дня вже переповнені, що загрожує нам екологічною катастрофою. Для цього сміття і потрібно сортувати і переробляти в подальшому, а не складувати як це має місце сьогодні.
Збір, приймання й подальша переробка вторинної сировини дуже важлива. Завдяки такому раціональному підходу з’явилася можливість створити сприятливі умови відновлення екосистеми країни, збереження природного різноманіття та краси, яку потрібно залишити нашим нащадкам.

Як здати вторинну сировину?

Якщо у Вас вдома або на підприємстві скупчилася макулатура або пластикова тара, плівка, поліетиленові пакети - Ви можете здати їх на наш склад з прийому вторинної сировини та отримати за це гроші. Для великих партій вторинної сировини є можливість вивозу нашим транспортом.
Таким чином, на перший погляд маленька справа із сортування сміття та здача вторинної сировини вже сьогодні- важливий внесок в майбутнє чистої України для свої дітей та онуків.