Стретч (стрейч)плівка  -це популярніший матеріал,  призначений для разової упаковки товару або їх фіксації на піддонах/палетах. Стретч плівка відноситься до категорії полімерів. Вона захищає вантаж від пилу і бруду, а також надійно утримує і фіксує при транспортуванні і складанні. У побуті стретч-плівка застосовується для пакування багажу(валіз), при переїздах-для захисту меблів, побутової техніки тощо. Зважаючи на її разове використання стретч плівка одразу після використання стає відходами.

Компанія ПЕТ PROFI здійснює закупівлю використаної  стретч плівки у підприємств та організацій, складів, магазинів, логістичних баз, ринків та населення.

 Умови прийому :

 Стретч плівка має бути прозорого кольору, без сміття та надмірної вологи;

Відходи стретч плівки приймаються в змотаному або пов’язаному вигляді;

Не приймається стретч плівка забруднена органікою, жиром та оливами, сильно забруднена, із залишками кольорового скотчу, домішками ін. полімерів.

 

 

 

 

 

ТЕРМОЗБІЖНА ПЛІВКА

Термозбіжна – це різновид пакувальних плівок, особливою властивістю яких є здатність скорочуватися під впливом температури й приймати форму виробу, що упаковується.

Компанія ПЕТ PROFI здійснює закупівлю відходів термозбіжної плівки у супермаркетів, складів, магазинів, логістичних баз, ринків та населення.

Умови прийому  аналогічні прийому стретч плівки.

Термозбіжна плівка  (первинна) прозорого кольору

 

 

Термозбіжна плівка  (вторинна) прозорого/ замутненого кольору

 

 

 

 

 

ПВТ (ПВД)-ПОЛІЕТИЛЕН ВИСОКОГО ТИСКУ, пакувальні плівки з під будівельних матеріалів, вкладиші з біг- бегів прозорого, молочного та ін. кольорів, теплична плівка тощо.

Компанія ПЕТ PROFI здійснює закупівлю відходів плівки ПВТ у будівельних супермаркетів, складів, сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, магазинів, логістичних баз, ринків та населення.

ПВТ (LDPE)  (первинна) 1 сорт/прозорого кольору

ПВТ (LDPE)  (вторинна)   кольорова

 

 

 

 

 

Умови прийому  аналогічні прийому стретч плівки.

Адрес нашого склада : м.Житомир ул.Промислова,8