Вже не один рік компанія «ПЕТ PROFI» забезпечує безперервно збір та закупівлю не харчових побутових відходів.

Поки що єдиним варіантом зменшення кількості сміття на нашій планеті є роздільне сортування сміття і передача його на переробку. Для всього цивілізованого світу роздільний збір сміття - це вже буденність, люди самостійно проводять його домашнє сортування, бо знають, що це допомагає не тільки зменшити кількість відходів, а і значно поліпшити екологічну ситуацію в своєму регіоні.

В Україні на переробку  потрапляє тільки 4-6% від усього сміття, в той час як в сусідній Європі цей показник  більше за 50%, тому звичайно є нам до чого рухатися…

Компанія «ПЕТ PROFI» спеціалізується на зборі, сортуванні та підготовці вторинної сировини до подальшої переробки. Для цього нами здійснюється на постійній основі прийом та закуплю вторинної сировини у населення, підприємств та організацій.

Ми постійно зростаємо за обсягами прийнятої вторинної сировини до переробки і запрошуємо партнерів долучатися до  роботи з нами. Ми не обмежуємося роботою виключно по своєму місту  та області, готові до взаємовигідної співпраці по всій країні.

Наша компанія притримується правила трьох «П»-професіоналізм, патріотизм та порядність!

Ми гарантуємо вам якісне обслуговування, високі закупівельні ціни, миттєвий розрахунок в зручній для вас формі, точний прийом та документальне супроводження.

Звертайтеся, будемо раді співпраці заради чистої країни!